خنک کننده مایع سفارشی اکنون برای کارت های گرافیک اینتل در دسترس است.

کارت‌های گرافیک Arc 770 اینتل نسبتاً متوسط هستند و عملکردی میان‌رده را در بازار بازی‌های امروزی ارائه می‌کنند. با این حال، افراد EKWB تصمیم گرفته‌اند EK-Quantum Vector² را برای بردهای Arc A750 و Arc A770 اینتل عرضه کنند تا گزینه دیگری برای افزایش عملکرد به علاقه‌مندان ارائه شود.

به طور سنتی، EK دو نوع پایانه ارائه می دهد: پلکسی گلاس شفاف یا استال تمام سیاه. اما این شرکت حداقل در حال حاضر فقط پلکسی شفاف با LED های RGB را برای بردهای Arc A770 و Arc A750 اینتل ارائه خواهد کرد. از آنجایی که Arc A770 و Arc A750 خود اینتل محصولاتی با نسخه محدود هستند، ارائه SKUهای خنک کننده های آبی  متعدد برای این قطعات برای EK به سختی منطقی به نظر می رسد.
شاید یک سوال بزرگتر این باشد که آیا برای کسی منطقی است که هنگام خرید کارت گرافیک قدرتمندتر، بردهای گرافیکی Intel Arc A770/A750 خود را به یک سیستم خنک کننده آبی گران قیمت مجهز کنند؟ برای آن دسته از علاقه مندانی که خواهان یک سیستم تمام اینتل با خنک کننده مایع سفارشی هستند، محصول EKWB یک بخش غیر قابل تعویض است. برای دیگران، یک برد گران‌تر از لیست بهترین کارت‌های گرافیک ما منطقی‌تر است.
خنک کننده های آبی EK-Quantum Vector² Arc A750/A770 برای پیش خرید با قیمت 240 دلار / 240 یورو از فروشگاه آنلاین این شرکت در دسترس هستند. EK انتظار دارد آنها را در اواسط دسامبر 2022 ارسال کند.