درسته این یک به‌روزرسانی درایور ابرقهرمانانه نیست، اما گامی در مسیر درست است.

اینتل درایور گرافیکی جدید GPU را برای Arc A770 و Arc A750، منتشر کرده است که بسیاری از بازی‌ها را با بهبود عملکرد جزئی بهینه می‌کند. بعلاوه، چندین مشکلاتی را در 9 حوزه مختلففع شده پیرامون 9 عنوان وجود دارد. ممکن است این به‌روزرسانی سریع درایور نباشد که همه ما انتظارش را داشتیم، اما باز میگویم که این بروزرسانی گامی در مسیر درست است.

برای پشتیبانی از بازی، اینتل چهار عنوان جدید را به این درایور جدید اضافه کرده است , عناوینی مانند

 Sonic Frontiers, Marvel's Spiderman: Miles Morales, Call of Duty: Warzone 2.0, and Dysterra.

با توجه به این بهبود عملکرد بازی، اینتل هشت عنوان را بهینه کرده است که شامل افزایش 3 درصدی در تنظیمات Epic 1440P در Chorus، بهبود 8 درصدی FPS نسبت به Dirt 5 در تنظیمات Ultra High ، افزایش 3 درصدی  در تنظیمات 1080P و 1440P Ultra در Far Cry 6 است. همچنین در Forza Horizon 5 در هر دو کیفیت 1080P با تنظیمات Extreme و 1440P با تنظیمات High و افزایش 7 درصدی FPS به Ghostwire Tokyo در 1440P با تنظیمات سینمایی و 5 درصد بهبود در 1080P در Gotham Nights با بالاترین تنظیمات پیش‌فرض.

در نهایت، اینتل 3٪ افزایش FPS را به بازی  Guardians of the Marvel's Guardians of the Galaxy در 1080P با تنظیمات Ultra، 1440P با تنظیمات High، و در بازی  Sniper Elite 5 با افزایش 3٪ی در تنظیمات 1080P Ultra مواجه هستیم.

و باز هم، این پیشرفت‌ها قابل توجه نیستند، اما از هیچی بهتر  هستند و نشان می‌دهند که اینتل بر روی رفع مشکلات بهینه‌سازی درایور اینتل تمرکز می‌کند، مشکلاتی که روی عملکرد پردازنده‌های گرافیکی Arc Alchemist آن تاثیر می‌ گذارد.

در زمینه رفع باگ ها نیز، اینتل یک باگ بازتاباشعه را در Marvel's Spider-Man Remastered که  باعث از کار افتادن برنامه شود را ، رفع کرد، یک باگ در Total War: Warhammer III که در آن خرابی رنگ در مناطق خاصی در Game Pass رخ می‌دهد و یک رفع اشکال برای Saints Row که در آن نقاط سیاهی در ماموریت هایی مانند "Observe and Report." رخ دهد.

یکی دیگر از این رفع باگ ها در مورد Overwatch 2است، ایرادات جزئی یا گیر کردن متناوب در طول بازی را برطرف می‌کند، یک رفع مشکل برای Deathloop که در آن خرابی خطوط عمودی با فعال کردن ردیابی پرتو رخ می‌دهد، و دیگری در Tom Clancy's Rainbow Six Extraction، که مشکلی که در منوهای بازی وجود داشت  را برطرف می‌کند.

همچنین در برخی بازی های دیگر مانند Battlefield 2042 , Hitman , Diablo 2: Resurrected باگ های وجود داشت که با این بروز رسانی بر طرف شد.همه این ها نشان از قدم روبه جلویی است که اینتل با این بروز رسانی درایور هایش , برداشته است.

Intel Arc A770 and A750 review: Intel did the impossible | Digital Trends