کولر مستر (COOLER MASTER) همواره یکی از نوآوران مهم صنعت طراحی، ساخت وسایل جانبی و قطعات رایانه‌ای نوآورانه در زمینه گیمینگ بوده است. چندی پیش نیز، شاهد عرضه‌ی کیبورد گیمینگ کولر مستر مدل SK620، در رنگ‌های سفید نقره‌ای و خاکستری فلزی بودیم. SK620، از یک صفحه کلید مخصوص بازی جمع و جور استفاده می‌کند که نسبت به مدل‌های مشابه از ابعادی ۶۰ درصد کوچکتر بهره می‌برد، بنابراین قابلیت حمل آسانی دارد. مدل مزبور در واقع نسخه سیمی کیبورد بی‌سیم SK622 است که همان ویژگی‌ها را نیز حفظ کرده است. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به سبک آلومینیوم براق در طراحی، سوئیچ‌های مکانیکی TTC LOW PROFILE، صفحه کلید‌های بهبود یافته، پایه‌های قابل تنظیم و ویژگی‌های سفارشی سازی شده‌ی کولر مستر ارائه کرد. تمامی این ویژگی‌ها د قالب یک کیبورد راحت، ساده و صد البته سیمی عرضه شده‌اند.

به نقل از برایانت نگوین (مدیر کل لوازم جانبی کولر مستر): «مدل SK622 یکی از محبوب‌ترین صفحه کلید‌های بازی ما در بین تمامی مدل های ما است. اما همه به صفحه‌ کلید‌های بلوتوثی بی‌سیم احتیاج ندارند. به همین دلیل ما SK622 را برای گیمر‌هایی که تمایل به داشتن کیبوردی قابل حمل و دوام دارند طراحی کرده‌ایم، صفحه کلیدی شیک و استاندارد» گوین ادامه می‌دهد که: «SK620 (نسخه سیمی( زیبایی چشمگیر و تجربه تایپ پیشرفته SK622 را حفظ می‌کند، اما در قالبی سیمی برای کسانی که این اتصال سیمی را ترجیح می‌دهند.»

مدل SK620 با همان حال هوای سری SK600 ساخته شده است، بنابراین دارای نمای براق، ظراحی جمع و جور و اتصال سیمی USB-C و ویژگی چند کاربره، آن را به یک صفحه کلید ایده‌ال برای تمام شرایط گونانگون (کاری و بازی) تبدیل کرده است.