سامسونگ در یک ویدیو از نسخه‌ی Thom Browne تلفن همراه گلکسی Z Fold 2 رونمایی کرد. همان‌گونه که در این ویدیو مشخص است سامسونگ از یک نسخه‌ی خاص از گلکسی Z Fold 2 رونمایی کرده که از المان‌های برند طراحی لباس Thom Browne در آن استفاده شده است. سامسونگ برای کامل کردن این پکیج خاص، در کنار گلکسی Z Fold 2 با طراحی جدید، از نسخه‌ی Thom Browne دیگر محصولاتش مانند گلکسی واچ ۳ و گلکسی بادز لایو هم در این پکیج خاص استفاده کرده است.

همان‌طور که در اخبار مربوط به مراسم آنپکد خوانده‌اید تلفن همراه جدید تاشوی سامسونگ اکنون از نمایشگر داخلی ۷٫۶ اینچی دارای نرخ بروزرسانی ۱۲۰ هرتز بهره می‌برد. سامسونگ در این تلفن همراه به فکر بهبود صفحه نمایشگر بیرونی دستگاه هم بوده است و در قسمت بیرونی این تلفن همراه تاشو شاهد استفاده از نمایشگر ۶٫۲ اینچی هستیم که بر خلاف نمونه‌ی داخلی در آن از نرخ بروزرسانی ۶۰ هرتز استفاده شده است.

بر خلاف تلفن همراه Z Fold، سامسونگ ترجیح داده است تا به جای استفاده از ناچ در نمایشگر داخلی، تنها از یک حفره برای محل قرارگیری دوربین داخلی استفاده کند. علاوه بر این دوربین داخلی، شرکت کره‌ای از سه دوربین ۱۲ مگاپیکسلی در سه نوع لنز مختلف در قسمت بیرونی این تلفن همراه استفاده کرده است. از دیگر ویژگی‌های این تلفن همراه می‌توان به بهره‌مندی از اسنپ‌دراگون ۸۶۵ پلاس و باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی اشاره کرد.


قیمت این پکیج خاص هنوز توسط سامسونگ مشخص نشده است ولی به احتمال بالا قیمت این نسخه از گلکسی Z Fold 2 بسیار بیشتر از نسخه‌ی عادی خواهد بود و انتظار می‌رود که این پکیج به صورت بسیار محدودی عرضه شود.