۱. ChatGPT می‌تواند به‌عنوان ماشین مجازی لینوکس با خودش صحبت کند

شاید کاربران عادی به استفاده از ChatGPT به‌عنوان ماشین مجازی لینوکس تمایلی نداشته باشند؛ اما عملکرد چت‌بات مذکور در این زمینه بسیار شگفت‌انگیز است.

جوناس دگراوی از ChatGPT برای ساخت ماشین مجازی لینوکس استفاده کرده است. او سپس چت‌بات را به اینترنت متصل کرد تا بتواند در آن‌جا با نسخه‌ی استاندارد خود تعامل داشته باشد.

۲. ساخت موسیقی با ChatGPT

کانال یوتیوب Ramzoid از چت‌بات هوش مصنوعی OpenAI برای ساخت موسیقی استفاده کرده است. این یعنی ChatGPT می‌تواند ترانه بگوید و سازهای موردنیاز برای ساخت آهنگ را نیز بنوازد. برای این منظور آنچه نیاز دارید، باید دقیقاً به چت‌بات اعلام کنید.


۳. ChatGPT می‌تواند لوگوهای جدید بسازد

ChatGPT ابزاری برای طراحی نیست؛ اما می‌داند چطور این‌ کار را انجام دهد. درواقع، این هوش مصنوعی عملکرد بسیار خوبی در ایجاد عناصر بصری دارد. شما می‌توانید با چت‌بات مذکور برای کسب‌وکار یا پروفایل خود لوگو اختصاصی بسازید.


۴. ChatGPT می‌تواند انیمیشن سه‌بعدی بسازد

شاید برای شما جالب باشد اگر بدانید ChatGPT امکان ساخت انیمیشن سه‌بعدی را نیز دارد. کانال یوتیوب Marble Science از این ابزار برای تولید انیمیشن‌های سه‌بعدی بهره گرفته است. برای این منظور به دانش فنی نیاز نخواهید داشت و فقط باید دستورالعمل‌ها را به‌دقت به چت‌بات ارائه دهید.


۵. ChatGPT می‌تواند ایمیل‌های بسیار باکیفیت بنویسد

اگر برای نوشتن ایمیل درخواست استخدام هیچ ایده‌ای ندارید، ChatGPT می‌تواند به شما کمک کند. شما می‌توانید از این هوش مصنوعی درخواست کنید ایمیلی برای استخدام‌شدن در شغلی خاص، درخواست افزایش حقوق و... بنویسد.

HowToGeek با ارائه‌ی دستورالعملی نسبتاً ساده، از ChatGPT برای ایجاد ایمیل حرفه‌ای استفاده کرده است و نتایج به‌دست‌آمده واقعاً حیرت‌انگیز هستند.


۶. تولید محتوا به چند زبان با ChatGPT

شما می‌توانید از هوش مصنوعی ChatGPT برای تولید محتوا به زبان‌های مختلف استفاده کنید. به‌عنوان مثال، از این چت‌بات درخواست کنید مقاله‌ای درباره‌ی روش اتصال به اینترنت بنویسد و سپس آن را به چهار زبان مختلف ارائه دهد.

۷. استفاده از ChatGPT برای ایده‌گرفتن در‌زمینه‌ی تولید محتوا در رسانه‌های اجتماعی

کانال یوتیوب PhoneBuff با انتشار ویدئویی نشان داد می‌توان از ChatGPT برای تولید محتوا بهره گرفت. شما می‌توانید از این هوش مصنوعی درخواست کنید تا در حوزه‌ی کاری خودتان، پیشنهاهایی برای ساخت محتوا ارائه دهد و حتی تیتر مناسبی برای ویدئو یا مقاله‌ی شما ایجاد کند.


به‌عنوان مثال شاید بخواهید از ChatGPT برای برگزاری جشن تولد فرزند خود ایده بگیرید. در این شرایط، می‌توانید از چت‌بات درخواست کنید بهترین ایده را برای برگزاری میهمانی کودکی ۱۰ ساله ارائه دهد.

۹. از ChatGPT برای بازی نقش‌آفرینی متنی استفاده کنید

اگر به بازی‌های نقش‌آفرینی علاقه دارید، شاید بتوانید از ChatGPT به‌عنوان ابزاری برای سرگرمی استفاده کنید.

شما می‌توانید دستورالعمل‌های بازی را به چت‌بات هوش مصنوعی ChatGPT ارائه دهید و ساعت‌ها با این ابزار به انجام بازی‌های متنی مشغول شوید.