ایسوس خط تولید جدید ROG STRIX Gold Aura PSU خود را معرفی کرده است که با استاندارد ATX 3.0 سازگار است و تا 1000 وات را دارد.

PSU جدید ASUS ROG Strix Gold Aura Edition استاندارد جدید ATX 3.0 را برای تحویل کارآمد نیرو، همراه با خنک کننده پیشرفته، پشتیبانی از آخرین کانکتورهای 16 پین PCIe که در سری NVIDIA GeForce RTX 4090 دیده می‌شود، ارائه می‌کند . همگام سازی RGB برای گیمرهایی که به دنبال چاشنی ظاهری هستند.

PSU جدید ASUS ROG در گزینه های برق 750 وات، 850 وات، 1000 وات و 1200 وات موجود است. منبع تغذیه ASUS ROG Strix Gold Aura Edition شامل یک هیت سینک جدید و بزرگتر برای کاهش سطوح نویز و دما می شود و به کاربران اجازه می دهد عمر طولانی تری از عملکرد صفر دسی بل افزایش یافته آن در حداکثر بارهای توان متوسط داشته باشند.
طراحی فن در منبع تغذیه جدید ASUS ROG Strix Gold Aura Edition "طراحی مبتنی بر فناوری محوری" 135 میلی‌متری است که دارای بلبرینگ‌های دوتایی برای استفاده طولانی‌تر و پره‌های بزرگ‌تر برای افزایش جریان هوا است. PSU جدید همان گواهینامه طلایی 80 پلاس موجود در PSU های جدیدتر ایسوس و خازن های ژاپنی کم ESR را دارد که دو برابر بیشتر از خازن های استاندارد دوام می آورند.

هنگام بحث در مورد سازگاری از طریق کانکتور برق 16 پین PCIe، این شرکت به کارت‌های گرافیک ROG Strix GeForce RTX 4090 و TUF Gaming GeForce RTX 4090 خود اشاره می‌کند، زیرا هیچ یک از GPU به آداپتور اضافی برای کار با منبع تغذیه جدید نیاز ندارند.

دلیل نامگذاری "Aura Edition" برای PSU جدید ایسوس این است که منبع تغذیه جدید از سازگاری Aura Sync استفاده می کند و به کاربران این امکان را می دهد تا چراغ های آرم RGB Fearless Eye را با استفاده از هدر 3 پین RGB موجود در دستگاه کنترل کنند. روی تمام مادربردهای استاندارد ایسوس همچنین یک ضمانت محدود 10 ساله ارائه می دهد که "عملیات محصول اصلی" را پوشش می دهد، در حالی که چراغ های RGB تحت ضمانت 3 ساله از طریق ASUS ROG هستند.

در حال حاضر تاریخ انتشار و هزینه ای برای سری جدید PSU از ASUS ROG وجود ندارد. اطلاعات بیشتر به همراه امکان مشاهده سایر محصولات ایسوس ROG را می توانید در وب سایت این شرکت بیابید.